Graphical User Interface
A Close Up Of A Flower Garden In Front Of A House
A Close Up Of A Flower Garden
A Beach With Palm Trees And A Building
A Resort At The Beach
Попередній
Наступний
1
0
Обрати дату прибуття Обрати дату від'їзду:

Незабутні вихідні у Шарм-ель-Шейху разом з групою готелів Savoy Group

Savoy Group — це гостинність та готелі 5-зіркового рівня

Група готелів Savoy Group, розташованих у самому серці найбажанішого в світі курорту, рада запропонувати для вашого відпочинку в Шарм-ель-Шейху ряд ексклюзивно розкішних готельних комплексів та готелів

Завдяки своїй відданості зразковій гостинності при розміщенні, у розвагах та елітних ресторанах, група готелів Savoy Group здобула виправдану репутацію серед першокласних готельних комплексів Шарм-ель-Шейху та регіону Червоного моря.

Володіючи одним з найвідоміших брендів серед 5-зіркових готелів та готельних комплексів Єгипту, група Savoy Group також є власником найпопулярнішого торгівельного, розважального та гастрономічного центру у Шарм-ель-Шейху — площі SOHO.

Спробуйте найкраще у Шарм-ель-Шейху, зупинившись у готелях групи Savoy, які пропонують на своїй території визнані критиками їжу та напої,розваги та нічне життясвітового рівня, а також відзначені винагородами міжнародні бари та лаунж-зали. Святкуйте світські заходи у стильній або затишній корпоративній обстановці у найбільших і найпросторіших приміщеннях Шарм-Ель-Шейху для проведення заходів, які можна знайти виключно на території групи Savoy Group.

Обирайте безперечного лідера розкішного відпочинку у Шарм-ель-Шейху. Обирайте групу готелів Savoy Group.

Чому бронювати в нас?
Отримайте додаткові 10 % бонусних преміальних балів

Лише на наших сайтах в інтернеті ви можете заробити додаткові 10 % бонусних преміальних балів щоразу, коли напряму бронюєте номер.

Безкоштовне скасування бронювання

БЕЗКОШТОВНЕ скасування бронювання можливе за 4 дні до прибуття згідно наших гнучких тарифів впродовж звичайного періоду

Унікальні пропозиції

Лише на нашому сайті є унікальні пропозиції, яких ви більше ніде не знайдете.

Наша гарантія найкращої ціни

Наша гарантія найкращої ціни означає, що ви завжди отримаєте найкращу доступну вартість за умови бронювання через наш сайт. Дізнатися більше